Собственикът на Локомотив (Пд) Коко Динев изгледа днешната следобедна тренировка на Лаута и така надъха допълнително своите подчинени преди утрешния двубой срещу Миньор от турнира за Купата на България, съобщиха от клуба. Заниманието протече в отлично настроение, като веднага след него черно-белите заминаха на режим в хотел "Империал".
Старши треньорът Неделчо Матушев направи две очаквани промени в своя състав за сблъсъка с жълто-черните от Перник. В групата се завърнаха Самир Бенжелюн и Евертон Джилио - Том, които бяха наказани и пропуснаха последния мач срещу Черноморец. Двамата заеха местата на Емил Аргиров и Мартин Керчев.
Мачът с Миньор е утре от 13 часа на стадион "Локомотив".
Ето и пълната група от 18 футболисти на Локо (Пд):
Флориан Лучини, Тодор Тодоров, Жереми Родригес, Юнес Бенжелюн, Самир Бенжелюн, Пламен Крачунов, Кирил Котев, Мартин Кавдански, Валери Георгиев, Евертон Джилио - Том, Дани Кики, Христо Златински, Драги Коцев, Здравко Лазаров, Базил де Карвальо, Басалия Саканоко, Николас Раймонди и Рангел Абушев.
Точно след края на тренировката от Лаута за Турция тръгнаха и ветераните на клуба. Някогашните звезди на Локо ще играят утре приятелски двубой срещу наборите си от Люлебургас.
Тодор Тодоров
Юнес Бенжелюн
Пламен Крачунов
Кирил Котев
Валери Георгиев
Дани Кики
Христо Златински
Здравко Лазаров
Николас Раймонди
Рангел Абушев
Тодор Тодоров
Драги Коцев
Евертон Джилио
Емил Аргиров