Дублиращият отбор на Локомотив взе дербито с Ботев, но няма да има много време за празнуване.

Още в събота "смърфовете" ще изиграят следващия си мач от Югоизточната трета лига.

В него съперник ще е отборът на Загорец, като двубоят е от 18:00 часа на стадион "Пловдив".