Дублиращият отбор на Ботев разгроми с 4:0 Димитровград в среща от 29-ия кръг на Югоизточната трета лига, научи Plovdiv24.bg.

"Канарчетата" се справиха без проблеми със своя съперник на Футболен комплекс "Никола Щерев - Старика".

През първата част ботевистите вкараха три гола, а след почивката добавиха още едно попадение.

Ивайло Видев, Мирослав Георгиев и Димитър Диклиев бяха точни през първите 45 минути, а през второто полувреме Константин Павлов също се разписа.