Фенклубът на Локомотив Пловдив използва официалната си страница във Фейсбук, за да запознае обществеността с две големи "черно-бели" сърца - Иван и Кирил.
Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от "Лаута":
Скъпи приятели,
Днес искаме да ви запознаем с две големи черно-бели сърца - Иван и Кирил.
Двамата младежи по собствена инициатива се погрижиха за нашата любима трибуна "Бесика", като я почистиха след домакинския мач срещу "Черно море".
Благодарим на момчетата за страхотната инициатива и за любовта към нашия дом и отбор!
Нека добрият пример бъде винаги на мода и заразен!