Фенклубът на Локомотив Пловдив използва официалната си страница във Фейсбук, за да запознае обществеността с две големи "черно-бели" сърца - Иван и Кирил.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от "Лаута":

Скъпи приятели,

Днес искаме да ви запознаем с две големи черно-бели сърца - Иван и Кирил.

Двамата младежи по собствена инициатива се погрижиха за нашата любима трибуна "Бесика", като я почистиха след домакинския мач срещу "Черно море".

Благодарим на момчетата за страхотната инициатива и за любовта към нашия дом и отбор!

Нека добрият пример бъде винаги на мода и заразен!