Отборът на Ботев проведе последната си тренировка преди утрешния сблъсък с ЦСКА 1948.

В следобедните часове на съботния ден Душан Керкез изведе "канарчетата" на един от помощните терени на клубната база.

В заниманието се включиха всички здрави футболисти, на които наставникът ще разчита в мача с "червените".

"Всички на Колежа!", написаха пловдивчани в социалните мрежи.