Някои от пловдивските отбори използваха социалните мрежи, за да поздравят феновете за Баба Марта.
Ботев, Локомотив, Марица и Спартак публикуваха интересни колажи, посветени на един от любимите празници на българите.
Някои от пловдивските отбори използваха социалните мрежи, за да поздравят феновете за Баба Марта.
Ботев, Локомотив, Марица и Спартак публикуваха интересни колажи, посветени на един от любимите празници на българите.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!