Президентът на Спартак (Пловдив) Динко Миленчев и изпълнителният директор Денис Хасан посетиха тренировката на “гладиаторите".

Те поздравиха отбора и треньорския щаб, а заниманието премина в отлично настроение.

Днес Спартак ще изиграе контролна среща срещу отбора на Етър на градския стадион в Сливен от 13:00ч.