Работата по стадион "Христо Ботев" продължава, въпреки шампионатните мачове на "канарчетата".
Това личи по публикуваните снимки от фирмата-строител в сряда сутринта, видя Plovdiv24.bg.
От компанията разпространиха фотоси на трите трибуни, по които се работи - Изток, Юг и Север.
Най-сериозен напредък се вижда по козирката на Трибуна Изток, която придобива все по-завършен вид.
По двете трибуни зад вратите се поставят ферми, които са основата за поставянето на козирките.



















Poco loco
на 27.09.2023 г.
НАЙ-ХУБАВИЯТ СТАДИОН Е ТОЗИ, НА КОЙТО БИЕШ С 6:0!!!
Пловдив 1912 БПФК
на 27.09.2023 г.
Като се сложи и външната обвивка на стадиона ще стане перфектен !
Локо Пловдив 1926
на 27.09.2023 г.
Автогарата в Стряма е по хубава от този монумент.
МиМ
на 27.09.2023 г.
Хайде локомотивци, спите-е-е! Нова тема за стадиона на Ботев, а още никой не се е изтръскал - няма бахури, няма пети. Скука!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!