Локо падна от Интер Баку с 0:1 в контрола
Автор: Екип Plovdiv24.bg 18:50 / 05.07.2010Коментари (89)9104
Локо загуби втората си предсезонна контрола с 0:1 от Интер Баку. Двубоят се игра в комплекс "Пири" в Банско. Двата отбора изиграха здрав мач, изпълнен с множество единоборства. Преди почивката гостите от Баку стояха по-добре на терена и организираха няколко опасни атаки, отразени с вещина от Акалски. След почивката играта се изравни, отново имаше положения и пред двете врати. В средата на второто полувреме Локо удари греда след страхотен удар на Георги Петров - Геша. Баку също удариха греда, а в 68 минута отбелязаха единственото попадение в двубоя след спорна дузпа.

Всичко, което се случи в двубоя, може да проследите минута по минута:

90' - Край на мача

90' - Нападател на Баку проби в наказателното, финтира Том и вратаря Ставрев, стреля по диагонал на празна врата, но притичалия Емил Аргиров изби с глава

85' - Валери Георгиев бе изведен фронтално срещу вратаря, но стреля силно над гредата

81' - Йотов на мястото на Юнес Бенжелюн

68' - 0:1 за Баку след гол от дузпа

66' Николай Чипев влезе на мястото на Христо Златински

64' - Страхотен пропуск на Локо! Абушев и Петров задружно се пребориха за една топка в преди позиции, Геша напредна и с топовен удар препарира вратаря на гостите, топката разтресе горната греда, но се топна пред голлинията

62' - хубав пробив на Трифонов, който намери Абушев, младия напдател добре се завъртя и стреля, но ударът му бе избит в корнер от който не последва нищо

60' - Ставрев на мястото на Лучини

56' - Рангел Абушев влезе на мястото на Здравко Лазаров

54' - Опасен удар на Здравко Лазров, от границата на наказателното поле, вратаря на Баку спаси

52' - Грeда за Баку след удар от малък ъгъл, играч на Интер удари левия стълб на Лучини.

51' - Жълт картон за Здравко Лазаров за фаул отзад близо до тъча

48' - Жълт картон  за Златински, който спря откъсващ се играч на Баку, пред наказателното поле. От прекия свободен удар не последва нищо опасни.

46' - Започна второто полувреме. В игра влезнаха Валери Георгиев, Красен Трифонов, Георги Петров, Евертон Джилио - Том, на местата на Керчев, Малик, Гуарино и Ерош

45+2' - Kрай на първото полувреме. Резултатът остава 0:0. Вече можете да разгледате снимки от мача в галерията към новината.

41' - Меле в наказателното поле на Локо. Играчи на Баку на 3 пъти имаха възможност да стрелят от близо, но бяха блокирани от защитници. Последва корнер, който също не доведе до гол

30' - На вратата на Локо застана Лучини на мястото на Акалски

28' - Опасна атака на отбора на Баку. Първо след опасно центриране от дясно последва удар с глава, блокиран от Крачунов, отбитата топа попадна пак в играч на гостите, който стреля много опасно, но Акалски изби, последва нов удар, опасно над гредата

17' - След грешка в изнасянето на Ивелин Янев, играч на Интер отправи бомба от границата на наказателното поле, но Акалски спаси атрактивно

13' - Локо изпусна златна възможност. Емил Аргиров центрира от дясно и сложи топката на главата на непокрития Крачунов на метри от голлинията, но защитника стреля над гредата.

4' - Опасна атака от дясно на Интер, прострелно центриране в наказателното поле, но Пламен Крачунов блокира добре връхлитащия нападател

1' - Срещата започна

Локо: Кирил Акалски, Юнес Бенжелюн, Пламен Крачунов, Емил Аргиров, Ивелин Янев, Малик, Мартин Керчев, Христо Златински, Габор Ерош, Здравко Лазаров, Гуарино (Лучини, Валери Георгиев, Красен Трифонов, Георги Петров, Евертон Джилио, Рангел Абушев, Ставрев, Николай Чипев, Йотов)