След като вече информирахме читателите си, че Локомотив (Пловдив) ще привлече трима футболисти на ЦСКА 1948, ето по-подробна информация за тях. Бяха споменати имената на бившия юношески национал Тиаго Борбоса, както и на атакуващия халф Денислав Александров. Третият играч, който се очертава да дойде на "Лаута" е крайният защитник Кристофър Ачемпонг.
При него интересното е, че той първоначално бе селектиран за професионалния отбор на ЦСКА 1948, но не успя да се наложи и изявите му преминаха към дублиращия тим, който в момента играе във Втора лига, припомня "Тема спорт".
Кристофър Ачемпонг е роден на 31 март 2000 година, висок е 172 см. и тежи 64 кг. Преди да дойде в България се състезаваше в родната си Гана, където защитаваше цветовете на Акра Лайънс от местния шампионат.












Poco loco
на 30.12.2022 г.
Пак замириса на овце," канарити" са налазили темата явно.
Локо Пловдив 1926
на 30.12.2022 г.
Индианци с Гомнежа пак ще станете за смях. При голям сняг имало вероятност жълтия навес да не издържи, и да падне върху главите на хората, абе аз ви разправях, че това нещо лиценз не може да вземе. Като вали сняг, байонзи и стикстчо ще ходят да подпират навеса с ръце хахахаха
локомотив пд
на 30.12.2022 г.
Така са решили .Дано не съжеляват за тази сделка .Дано си върнем Георги Минчев.Досега само Бабакар пасна от чужденците.
So what
на 29.12.2022 г.
Селските подписали с поредната тик-ток "звезда"-коментари=0!За Локото няколко десетки. Това е страхотен знак за доминация в бяло и черно!
Carpmmax
на 29.12.2022 г.
Що ни пишим нищу за трансфера на Колев ами саму тук кисним кат навлеци. Затва ша на бъзикат буфирити
Стикс
на 29.12.2022 г.
25 години практикувате 'танцът на папагала", на колене, свити на топка, поклащащи се леко и ревете със сълзи. Справка, тошко белоземецът след финала на финалите с Петата, ама как само коленичи и заплака,А??? "Танцът на папагала" ...
Poco loco
на 29.12.2022 г.
Е...ето на жълтите про.....тки 2010 с 6-0 им е нанесъл сериозна травма, като им чета психо коментарите. Не е е лесно да си жълт парцал, да те бият и гаврят!!
Локo Пловдив 1926
на 29.12.2022 г.
Според стикс-педала много е хубаво локум спор да взимат негри, защото се борят за медали, а Ботев, като правят същото, е лошо. Освен това, според същия отпадък, техните не са толкова черни, колкото на жълтите. Абе с две думи казано: стиксканска (циганска) работа...
мангал от Шикера
на 29.12.2022 г.
ощи двама-трима такива ни трябват и сме в топ 16 . па ако не става ше го пратим да продава на пазара в маалата
Carpmax
на 29.12.2022 г.
Ами пак си е намерил мястото,до сега играл за Лайнарънс,сега ще играе за Лайнутарънс.......да му намерите квартира в шекера,там ще го приемат като свой
bai-tozi
на 29.12.2022 г.
Голям Българин,машшала,малко патладжан,но путанчо такива керестета ги обича,да му порят дивия
Локо Пловдив 1926
на 29.12.2022 г.
Тези тримата, ако дойдат ще ударим кьоравото. Стискайте палци. На Биската му е време за топ трнсфер :)))
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!