Привърженици на Локомотив Пловдив от групата "Трибуна Бесика" използваха официалната си страница във Фейсбук, за да поздравят пловдивчани с предстоящите коледни празници.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса съобщението от "Лаута":

Весела Черно-бяла Коледа на всички пловдивчани!

Пожелаваме ви сплотеност в семействата, здраве и несломима мотивация за успехи. Нека всеки даде своето през новата 2023-та година, за да продължим с великолепното си представяне и на новата Трибуна Бесика!

Очаквайте в най-скоро време нов артикул от бранда!