Най-новото попълнение на Локомотив Пловдив Ерик Сорга направи официално изявление, след като подписа договор с черно-белите. Нападателят е играл за Флора (Талин), Ди Си Юнайтед, ВВВ-Венло и Гьотеборг. Сорга е и национал на Естония, като до този момент има 24 мача за своята страна и 4 попадения.
Договорката между ИФК Гьотеборг и ПФК Локомотив ще влезе в сила от 01.02.2023г.
"Предстои ми нова важна крачка в моята кариера. ПФК Локомотив е отбор с традиции, ставал е шампион и супершампион на България, печелил е и Купата на страната. Надявам се да отбележа много попадения, аз и моите съотборници да играем добре във всеки мач и да празнуваме заедно победите с феновете", заяви Сорга пред клубния сайт на черно-белите.
"Знам, че привържениците подкрепят пламенно своя отбор! Ще се радвам да играя пред тях! Ще се видим скоро! Само Локо!“, допълни още естонецът.












Стикс
на 21.12.2022 г.
Жълтури, учете се, човекът е с черно- бяла фланелка. Не е като вашите негри да носят тениски на Лудогорец, че и по джапанки с чорапи. Да си жълтур наистина е диагноза... каквито са феновете, на това се учат и футболистите. На Лаута ги учим на дух и чест, в Коматево на гюбеци и маанета. Как после да не сложиш джапанките с чорапите и да благотвориш Делиорманския Лудогорец...
bai-tozi
на 21.12.2022 г.
Типичен гей , като всички останали,барабар със путанчо и дон марсолан
АЧО Сълзата
на 21.12.2022 г.
Лелеййй, ни стигъ питътъ и бахурити мчи и тойъ кът гу гледъм яку шъ ни пори жълтити трътки дъгуевъ :(
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!