Спортните новини: Днес (17) | Вчера (28)
ПСК Локомотив благодари на феновете след последното домакинство в Пловдив
Автор: Стойчо Генов 10:15 / 16.03.2022Коментари (0)1779
©
Отборът на ПСК Локомотив Пловдив очаквано срещна доста трудности срещу фаворита Нефтохимик (Бургас) и загуби с 0:3 (21:25, 15:21, 17:25) гейма последния домакински мач от редовния сезон в мъжката волейболна Суперлига.

Черно-белите дадоха всичко от себе си в двубоя в зала "Сила" и в първите два гейма държаха под напрежение своя противник.

Най-резултатен за Локомотив стана Венцислав Георгиев с 11 точки (2 аса). Той бе и единственият волейболист на пловдивчани, записал двуцифрен актив в мача.

Възпитаниците на треньора Димитър Божилов запазиха 13-ото си място във временното класиране с 11 точки (4 победи и 17 загуби). Ботев (Луковит) е с 10 точки (2 победи и 19 поражения), а в дъното са още Берое с 8 точки и Раковски-1964 с 4 точки и само 1 победа от началото на сезона.

Нефтохимик е на второ място с 53 точки (18 победи и само 3 загуби).

В четвъртък (17 март) ПСК Локомотив гостува в Бургас на 5-ия във временното класиране Дея спорт (16 победи и 5 загуби).

"Благодарим Ви, че отново бяхте в залата и ни подкрепяхте с цялото си сърце", обърнаха се от ръководството на ПСК Локомотив към своите привърженици.