Важна промяна настъпи в програмата на волейболния ПСК Локомотив, научи Plovdiv24.bg. Черно-белите приемат утре (вторник, 23 ноември) от 18,00 часа в зала "Сила" в Пловдив отбора на Хебър (Пазарджик).
Срещата от мъжката Суперлига трябваше да се играе в Пазарджик. Поради ремонт на залата за предстоящите домакински срещи от групите на Шампионска лига обаче, от ръководството на Хебър помолиха пловдивчани двата тима да разменят домакинствата си и получиха съгласие.
"Имаме нужда от подкрепата на всеки един от вас, във всеки един мач! Само Локо", призоваха по този повод от ПСК Локомотив.












Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!