Заразени: Починали: Излекувани: Заразени: Починали: Излекувани: Заразени: Починали: Излекувани:
62381 3563 (5.7%) 55776 701 469 28 769 (4.1%) 570 241 265 555 670 5 262 814 (2%) 239 271 170
НачалоФутболТенисБаскетболВолейболДругиДЮШФутзалИнтервюГалерииЛичностиСтатистики
Спортните новини: Днес (6) | Вчера (18)
Много нерви и грубости в мач на Пълдин, пловдивчанки завършиха с 10 души
Автор: Стойчо Генов 12:12 / 15.11.2021Коментари (0)845
©
Отборът на ЖФК Пълдин (Пловдив) спечели точка при гостуването си на Севлиево лейдис в мач от 10-ия кръг на държавно женско първенство по футбол. Пловдивчанки имаха доста отсъстващи състезателки в състава си, а напрежението между двата отбора ескалира ошще в 5-ата минута. Тогава футболистка на Севлиево лейдис удари без топка своя противничка, но съдията не посмя да вдигне директен червен картон.

Кристияна Димитрова откри резултата през първото полувреме, но малко след почивката домакините изравниха - 1:1.

Последваха множество от груби влизания, което доведе до неприятни контузии в състава на Пълдин. Треньорът Ангел Славов имаше само две футболистки на резервната скамейка и затова се наложи тимът му да доиграе мача с 10 човека.

Въпреки това Йорданка Парнарова отново изведе Пълдин напред в резултата - 1:2. Минути преди края на двубоя обаче Севлиево лейдис възстанови равенството.

Пълдин игра в състав: 16. Франсис Петрова (к) , 3. Йорданка Парнарова, 19. Маргарита Шопова, 5. Карина Маркова, 6. Мариела Маркова, 14. Теодора Параскевова, 7. Мария Стойчева, 8. Пламена Пенчева, 9. Никол Диманова, 17. Силвия Пантова, 22. Кристияна Димитрова.