Преговорите между ръководството на Ботев (Пд) и звездата на отбора Тодор Неделев са зациклили. Дори и в момента, когато националът е контузен, той е искан от водещите отбори, които могат да го вземат без пари от лятото, когато травмата му вече ще е отшумяла.
Не е ясно обаче дали в касата на Коматево има пари за новия договор на Неделев, който няма да излезе тънко, твърди "Мач Телеграф". Самият футболист обаче желае да остане в Ботев (Пд), но последната дума ще имат шефовете на "жълто-черните".
И друга неяснота обаче притеснява бултрасите. Много се забави прехвърлянето на акциите от Сдружение ПФК Ботев към Антон Зингаревич. Чакането продължава вече повече от 3 месеца.












kanarche
на 06.05.2021 г.
Сделка няма да има, ментетата си заминават, ще дойдат други, евтини, без трансферни суми, дано се наблегне и на нашите юноши- въпреки високопарните слова- ментето треньор направо ги замрази!
filibe
на 06.05.2021 г.
Този,ако искаше да дойде,би взел клуба на минутата.Мисля,че беше на 20 декември.Сега ще дойде,ама друг път.
Пловдивският любимец
на 06.05.2021 г.
Цирка няма край. Зингито още ли спи на базата :)))
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!