Локо направи 2:2 с Черно Море при дублиращите отбори
Автор: Екип Plovdiv24.bg 09:11 / 27.08.2009Коментари (0)2431
Дублиращият отбор на Локомотив завърши 2:2 при гостуването си на Черно море в мач от третия кръг на първенството. Така възпитаниците на треньора Минчо Минчев продължават серията си без загуба от началото на сезона и вече имат актив от 5 точки - една победа и две ремита. "Черно-белите" бяха по-добрият отбор на терена, но главният съдия сериозно ги ощети на два пъти. Срещата във Варна започна с половин час закъснение, тъй като домакините не успяха да осигурят навреме линейка.

Още във 2-ата минута младите „смърфове" откриха резултата чрез Христиан Попов, който бе изведен с атрактивно двойно подаване от Веселин Марчев. 10 минути по-късно варненци се върнаха в мача с попадение на Тодор Колев. След почивката Локомотив отново поведе след страхотно изпълнение на най-добрия на терена Веселин Марчев. Той пое с гърди една топка и от десетина метра със задна ножица я прати неспасяемо в далечния ъгъл на вратаря за 1:2.

В 80-ата минута Тодор Колев възстанови равенството след много спорна ситуация, при която нападателят извърши откровен фаул срещу вратаря Николай Митев, но съдията си затрая. Върхът на реферските брадви дойде в 87-ата минута, когато Веселин Марчев прати топката за трети път във варненската мрежа. Страничният съдия веднага се затича към центъра, сигнализирайки за гол, но главният се престара и на своя глава отсъди засада.