Гонзо пак вкара, ветераните на Локо са №1 в областта за шеста поредна година
Автор: Стойчо Генов 18:07 / 19.11.2020Коментари (0)4571
Ветераните на Локомотив (Пловдив) станаха областни шампиони за шести пореден път! Черно-белите победиха Асеновец в Асеновград и станаха отново първенци на областта. Георги Иванов и Георги Мечечиев бяха точни за крайното 0:2. В предишните два кръга възпитаниците на Ганчо Пеев отстраниха Левски (Карлово) и Ботев (Пловдив).

Двубоят започна отлично за Локомотив. Черно-белите поведоха още в 5-ата минута, когато Георги Иванов засече с глава центриране на Георги Мечечиев. До края на първата част двамата участваха в няколко опасни атаки, а добри възможности се откриха и пред Ванчо Траянов и Стойчо Драмов.

В 48-ата минута силен изстрел на Ванчо Траянов срещна напречната греда на Асеновец. Минута по-късно Георги Мечечиев се разписа и удвои преднината на Локомотив за 0:2. Последва удар на Стойчо Драмов, вратарят на домакините изби в гредата и улови топката.

Локомотив се класира за следващата междуобластна фаза, която ще се проведе в началото на следващата година.