Кметът на Пловдив Здравко Димитров ракритикува поведението на транспортния министър Николай Събев, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Поводът - в петък миналата седмица Събев бе в града под тепетата, за да представи проекта за градска железница на Пловдив.
Зико твърди, че не е бил поканен на събитието, а освен това никой от министерството на транспорта не е потърсил община Пловдив.
"Идват министри в Пловдив и не се срещат с кмета на Пловдив. Когато бях районен кмет, тогавашният премиер Сергей Станишев поиска среща с мен и се видяхме в Математическата гимназия. Разликата е голяма! Нека знаем, че нищо не започва с нас и няма да свърши с нас. Трябва да си подадем ръце".








Dio_Brando
на 19.04.2022 г.
Зико е на Пико
гражданин на света
на 19.04.2022 г.
Еми и аз да бях и аз нямаше да поканя една безполезна кукла на конци
bigi
на 19.04.2022 г.
ЗдравчУ, сещай се колко си значим! И да беше присъствал нищо нямаше да се промени.
Kia
на 19.04.2022 г.
Еми Зико то Бсп са си твои хора имам пред вид ГАРГАРОН и зекения чорап ти идва на гости на вилата на Бойкиво
MSR
на 19.04.2022 г.
За какво да те търсят ? С 15 заместника !!! по коя тема си компетентен ? Освен цап-царап.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!