Вече свалят тролейбусната мрежа по бул. "Васил Априлов" до Медицинския университет, видя репортер на Plovdiv24.bg. Участъкът от ул. "Любен Каравелов" до бул. "Пещерско шосе" е затворен от вчера до 30 септември.
Контактната мрежа няма да се възстановява след реконструкцията на булеварда. В целия град жиците ще бъдат свалени и ще бъдат разпродадени, тъй като са собственост на фирма "Градски транспорт", обявена в несъстоятелност заради дългове.








Иван Недев 1
на 14.01.2016 г.
Един ден ще го възстановяват, но на друга цена, а познайте, кой ще плаща???
Sofiya Ivanova Dimitrova 1
на 14.01.2016 г.
Искаме си тролеитеееее!!!!!
Димитър Ангелов 2
на 14.01.2016 г.
Крайно време беше да махнете всички стари и неизползваеми жици .
spartak1912
на 13.01.2016 г.
И да върнете тролейбусната мрежа (жиците) след ремонта.
Пешо Маджар
на 13.01.2016 г.
този вид транспорт трябва да бъде въстановен антел мангел чехи германци ли щебъдат няма значение нали отрязахте вече батаклиев в РУСЕ ЧАСТНИКА КАК СЕ УПРАВИ С ТРОЛЕЙБУСИТЕ И ПОСТОЯНО ГИ ПОДМЕНЯ ДАЖЕ И МРЕЖАТА ПОДНОВИ ПО ЕВРОПЕЙСКИТЕ СТАНДАРТИ А СЕГА Е ОЩИНАТА Е НА ХОТДА СИ ГО ВЪРНЕ ГОВОРЯ ЗА НОВИ И НОВА МРЕЖА ИМА УЧАСТАЦИ КЪДЕТО ВЪОБЩЕ НЕ Е МИНАВАЛ ТРОЛЕЙБУС И НАЙ НОВИЯ УЧАСТЪК ПО ИСТОЧЕН ПО НЕ ТЕЗИ УЧАСТАЦИ ДА ГИ ЗАПАЗЯТ ЗА ДА НЕ ДИ ПЛАЩАТ НЯКОЙ ЗА ГРЕШКИТЕ ЦАР БОРИС ТРЕТИ И ТЯ Е ЧИТАВАВ РАЙОН СЕВЕРЕН ИМА ЧИТАВИ УЧАСТАЦИ КОИТО СА СТРОЕНИ В КРАЯ НА ОСЕМДЕСЕТЕ КЪДЕТО НЕ Е МИНАВАЛ ТРОЛЕИ САМО ЕДНА ГОДИНА МИНАВАШЕ 8 И 28 ГОВОРЯ В УЧОСТЪКА ОКОЛО ОНВ ДУНАВ С ВАСИЛ АПРИЛОВ НА СЕВЕР ОТ ОБЛАСТНАТА УПРАВА
Nemo_pld
на 13.01.2016 г.
Искахте го и го съсипахте този транспорт изцяло! Вместо Община Пловдив да дава 12 млн за велоалеи или колодрума да ни излезе 4 пъти по скъп можеше да възстановим поне 2-3 тролейбусни линии, сега да кандидатстваме по новата оперативна програма Транспорт 2014-2020 или просто да приемем поканата на някои инвеститори в града и да го възстановим за изключително кратък период с поне 10 тролейбусни линии! След като Батаклиев вече не е пречка и не му принадлежи нищо, сега Община Пловдив да търси начин да го възстанови, инвеститори, европейски програми... колкото поискаш! Направете нещо ма*а му стара за екологичния транспорт, вместо да се чудите къде и какво да откраднете, направете добро. Като откраднете 5 милиона, няма да ви се удължи живота с 500 години... ще се тровите и ще мрете като нас, а на оня свят няма как да си занесете имуществото и парите!!!
Jack Bauer
на 13.01.2016 г.
Жалко, в Стара Загора какви тролейбуси са им пуснали, а ние тук ще дишаме сажди от издуханите дърти дизели.
Nikolay Talev 1
на 13.01.2016 г.
Най-накрая.. Колко хора трябваше да пострадат
Diana Ignatova 1
на 13.01.2016 г.
Доживяхме
Николай Димитров 4
на 13.01.2016 г.
ще поставят . трамвайна !
Nikolov111
на 13.01.2016 г.
Тролейбусната мрежа е в окаяно състояние и всички го знаем.Дори и да има тролеи в Пловдив е нужно изграждане на нова мрежа.
Nikolai Stoianov 1
на 13.01.2016 г.
Най-чистия транспорт го унищожихте ..
Столипиновеца
на 13.01.2016 г.
Вместо да се стимулира електро транспорта, като чист, ние махаме жиците, за да могат да се увеличават трошляците на по 20г, които бълват сажди. 90% от автобусите са под ЕВРО 3 сигурно. Е браво!
Georgi Spasov 4
на 13.01.2016 г.
алелъъаааа
Jeremie
на 13.01.2016 г.
Извинявайте, аз ли нещо се побърквам или ...? "Участъкът от ул. "Любен Каравелов" до бул. "Пещерско шосе" е затворен от вчера до 30 септември." Участък от 500м какво ще му правят ОСЕМ МЕСЕЦА И ПОЛОВИНА??? Те хората за толкова време изкопават булеварди, построяват метро станция отдолу по открит способ, засипват и възстановяват движението по булеварда!!! Какво се случва тук? И като се има предвид, че като кажат 30 септември - разбирайте края на март до година (жив пример моста на същия булевард).
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!