Безумно поставени пътни знаци объркват и ощетяват пловдивчани за пореден път, видя Plovdiv24.bg в страницата "Забелязано в Пловдив и околността."

Проблемните места се намират на ул. "Одрин" и ул."Иван Вазов".

"Този парадокс може да го има само в България! Хем да е забранено спирането, хем да е "Синя зона"!?

И по трагичното е, че полицаите го виждат, но не им пука, защо да си правят труда да сигнализират където трябва!?", споделя ядосана гражданка във Фейсбук.

Тя алармира и за още едно място с абсурди:

"На ул."Иван Вазов ", преди бившото кръгово на гарата. Табелата стои захвърлена от общината, за да може да е Синя зона и да събират пари! В началото, първите две седмици, беше както трябва - по средата на улицата, за да може шофьорите да завият преди табелата. Но понеже няма как да е и Синя зона и да е в ремонт, се "усетиха" и я метнаха на тротоара и така цял месец!"