Езерото с рибките и фонтанът му работят дори и в лошото време, видя репортер на любимия сайт на пловдивчани Plovdiv24.bg
Без значение дали вали, или грее слънце - то единствено е пълно целогодишно, разказаха от Общината. Това е така заради златните му обитатели, които бяха пуснати през май миналата година
Пловдивчани пък трябва да знаят, че не е желателно да хвърлят храна на рибките, тъй като неподходяща такава може да ги умори. 
Останалите водни обекти в Цар Симеоновата градина - включително и Пеещите фонтани, ще бъдат пуснати, след като времето стабилно се затопли.