Още един дългоочакван ремонт на възлова пътна артерия в Пловдив предстои да започне съвсем скоро. Става въпрос за "Рогошко шосе". Кметът Здравко Димитров съобщи и конкретната дата за началото, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"Другият вторник ще има първа копка на "Рогошко шосе" - обяви пред пловдивските журналисти градоначалникът.
Реконструкцията на "Рогошко шосе" е на стойност 14 милиона лева. Изпълнител на обекта е "ИСА-2000". Строителното разрешение за обекта е издадено още през февруари и е влязло в сила.








papagalos
на 20.05.2023 г.
Бах мааму.. Аз не виждам нищо завършено в целия град се разкопава и се заебава не се знае до кога. Брезовско шосе,кючука,централна гара и целия град е леш тея улигофрени още щели да копат
Karamazov
на 20.05.2023 г.
На 3-ти юни е Черешова задушница. Не можаха ли да изчакат още десетина дни, и без това по задушниците е хаос към гробищата?!
ipb
на 19.05.2023 г.
Това Рогошко не го ли почнаха и направиха преди 5 години?
Man_pld
на 19.05.2023 г.
Целия град е "почнат" ама кое е завършено?! Зикича и шайката му ни довършиха!
factotum_1967
на 19.05.2023 г.
Стига сте почвали, ами вземете завършете нещо жпреди това.
lukather
на 19.05.2023 г.
А така ! Няма само в Кичука да страдаме я ?
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!