Поредният наглец в рубриката ни. Читател на Plovdiv24.bg сигнализира за него в мол "Галерия":
"Най-новият начин за паркиране в мол "Галерия". Мисля, че коментарите са излишни..."
Нагло паркиране в мол "Галерия"
© Plovdiv24.bg
Поредният наглец в рубриката ни. Читател на Plovdiv24.bg сигнализира за него в мол "Галерия":
"Най-новият начин за паркиране в мол "Галерия". Мисля, че коментарите са излишни..."
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!