Водата в езерото с Пеещите фонтани в Цар Симеоновата градина ще бъде източена, съобщи заместник-кметът на Община Пловдив инж. Димитър Кацарски. Той уточни, че дейностите ще започнат в 9 ч. във вторник - 17 ноември, а целият процес продължава от 4 до 6 часа. След като изсъхне дъното и ако метеорологичните условия позволят, ще стартира възстановяването на горния покривен слой на хидроизолацията, уточни инж. Кацарски.
Източват водата в Пеещите фонтани заради евентуален ремонт
© Plovdiv24.bg
Димитър Кацарски 





