Читатели масово пишат до Plovdiv24.bg за случаи на пушене в заведения в Пловдив:
"Добър ден. Искам да коментирам темата отностно бар "Морадо" и цигарките. Наистина не е приятно да миришеш целия на ла*на... Не съм пушач и нямам нищо лично към пушачите.
Давам пример, беше преди време. Дойде проверка в едно заведение и пред хората собственикът бутна някакви пари и каза, че няма повече да дойдели на другия ден пак... От други хора знам че тарифата е между 2 и 5 хиляди на месец, за да не ги закачат по-оборотните заведения. Къде е родната полиция? Сигурно пак бият безпомощни хорица по улиците. Благодаря".
В пиано бар "Гетсби" най-нагло пуши дори персоналъта след 23.00 часа, винаги! Това пък написа друг наш читател и ни показа снимка, която обаче не можем да публикуваме.
Хората си пафкат в пловдивските барове, читател обясни схемата!






