Голяма акция провежда в момента ОД МВР на магистралата край Пловдив. За това съобщиха на редакционните телефони на Plovdiv24.bg шофьори, движещи се по аутобана. От думите им става ясно, че точното място е 133-ия километър в посока Бургас.
Там са ситуирани 3-4 патрулки и масово се спират различни МПС-та. От пресцентъра на пловдивската полиция уточниха пред репортер на медията ни, че става дума за масирани специализирани проверки по метода на широкообхватния контрол.








GEMI
на 12.09.2019 г.
Само така. Дране, дране и пак дране. Много изрод по тая магистрала. С кеф да вземеш калашника и който те изпревари от аварийната лента с кеф да го спреш с ,,Браточката".
Speaker
на 12.09.2019 г.
ГолЕм контрол. На идиотския участък от АМ Тракия с 90км/час ограничение, трябва да има денонощно камери. И яки глоби. Заради НЕумното АПИ и идиотите бързащи със 130-150 км/час в тоя участък, шофирането си е опасно за живота.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!