Въздухът в София ще е мръсен, докато по един човек се вози в автомобил. Това става ясно от думите на премиера Бойко Борисов по време на последното заседание на Министерски съвет вчера. Екоминистърът Нено Димов обяснява, че страната ни е единствената, която надвишава емисиите от серни окиси, и Борисов прави коментар, че тези емисии могат да спаднат, ако в София бъде прекратена практиката по един човек в автомобил.
Премиерът: Въздухът ще е мръсен, докато по един човек се вози в автомобил
Бойко Борисов
Нено Димов 





