"Здравейте, Plovdiv24.bg. Изпращам ви снимка с поредния наглец, паркирал на място за инвалиди в паркинга на Мол Пловдив. Кога на тази порочна практика ще се сложи край, просто недоумявам!", пише на редакционната поща на сайта наш читател.
Коментарите, както обикновено оставяме на вас!
Вижте поредния наглец, паркирал на място за инвалиди
© Plovdiv24.bg






