Редовен читател на Plovdiv24.bg сигнализира за пореден път за нагло паркиране на кръговото кръстовище между ул. "Богомил" и ул. "Петко Д. Петков".
Освен снимка този читател ни изпраща и кратък коментар:
"Пак същите герои на същото място... Този път сме с Бентли... Впечатляващо..."
Пак нагло паркиране на колелото на "Богомил"
© Plovdiv24.bg






