Наджи Шенсой е роден в Косово, но дълги години живее в Истанбул. Нашумява в България като помощник на Миодраг Йешич в Славия. Преди да стане треньор в България, е водил азербайджанския Туран. Първият отбор у нас, на който става треньор, е Беласица (Петрич). Следва престой в елитния Пирин, с който стига до финал за Купата на България, загубен от Литекс с 1:3. През ноември 2009 поема Вихрен (Сандански). Там работи едва 40 дни. Собственикът Коко Динев оставя клуба и става президент на Локомотив (Пд), като взема със себе си Шенсой в Пловдив. Сега, като един от основоположниците на новия Локомотив (Пд), всички погледи са насочени към Шенсой. Треньорът на Пловдивското Юве разказа за идването си, за връзката с Коко Динев, какво е заварил на Лаута и какво предстои пред обновения клуб.
- Г-н Шенсой, започна нова ера в историята на Локомотив (Пд) - нов собственик, нов треньор във ваше лице. Дойде ли краят на мъките за клуба?
- Защо очакванията към г-н Динев са толкова големи, наистина ли е футболният месия за Локо?
- Бяхте за кратко начело на Вихрен, феновете не ви приеха добре. Какво беше тогава отношението на г-н Динев към вас?
- Разкажете повече подробности около идването ви в Пловдив.
- А откъде идва този кредит на доверие към вас?
- Какво заварихте на Лаута, когато дойдохте?
- Говори се, че нямате бъдеще като треньор на Локомотив, тъй като сте в конфликт с един от ръководителите - Едуард Ераносян. Каква е истината?
- Как върви подготовката на тима?
- Вече изиграхте една контрола - нулево равенство с Вихрен. Какви бяха първите ви впечатления от играта на тима?
- Как смятате да изглежда Локомотив на терена през есента?
- Как ще коментирате треньорската работа на чужденците в България? Наскоро пристигна нов - румънецът Йоaн Андоне пое ЦСКА.
Източник: в. "7 дни спорт"












Гери
на 26.01.2010 г.
Самоо Локо ,Локо Пловдив наи-велики на светаа!!!
stiff
на 25.01.2010 г.
ОРЕТЕ ЖЪЛТУРЦИ НА СЕЛО! ЖЪЛТА РАСА В ПЛОВДИВ НЕ ВИРЕЕ, ЦИГАНИ МИРИЗЛИВИ!
rt
на 25.01.2010 г.
ей ,жълти безмозъчни плужъци ,по внимателно с нервите че ще ви трябват като играете срещу долна махала във В група.ахахаха къв ще е смях ахахахахахаххахахаа малоумници пропаднали
tarikatov
на 25.01.2010 г.
Пак ще купуват мюсюлмани ,гонят християните .Кво става още малко и ще ви сложат 4алмите на главите.Бате коко ще се погрижи преди ма4 ,ще се вият мазни маанета,ще се денса яко кю4ек.Мустакат 4и4ко ще надува кабазурна след всеки гол на локу,ходжата ще 4ете коран за локу всеки петък.Това ви о4аква ,ако не разтрелят бате коко разбира се.Е дано не го гръманат ,4е зулумма и узуна откъде ще папат.
Plovdiv1926
на 25.01.2010 г.
Много силно интервю на Шенсой. Ще мачкаме здраво. Жалко, че АФД-то ще го закрият и няма да може да ги изпратим по дивизиите с една петичка.
BULTRAS 1912
на 25.01.2010 г.
ЦИГАНСКИ ТРЕНЬОР НА ЦИГАНСКИ ОТБОР ХАХАХАХАХ
for all
на 25.01.2010 г.
за много неща Шенсой е прав.трудно ще е и това е ясно но ние локомотивците никога не сме били такива че да искаме всичко веднага и сега! знаем че се иска време и че ще има и трудности и неуспехи но това не е никакъв проблем! за нас е важно че имаме стабилен и милеещ за клуба президент който от първия момент неспирно действа за благото на отбора и на клуба и това е най-важното! а що се отнася до ръководството,БОНЕВ е емблемата на Локомотив и винаги ще е така! може на моменти да не е бил прав но БОНЕВ е в основата на всичко хубаво което се случи през годините за Локото включително и това КОКО да е тук сега! Наско Узунов е голямо име във футбола ни и по времето на ЖОРО и ТАСЕВ лека им пръст работеше здраво за клуба! Едо пък със странния си и чепат характер доказа именно през шампионската година че е незаменим треньор на който силата е да обединява и да създава неразрушим колектив с което направи и шампионския отбор преди 5 години! каквито и да са,тези хора са Локомотивци и дори да сбъркат знаем че няма да е нарочно или целенасочено в ощърб на клуба! нека жълтите провокатори които пишат тук какви ли не глупости да отиват на първата тренировка на техните щото там има за какво да се мисли!!!!
Швейк
на 25.01.2010 г.
Хайде нещастниците по-долу да ходят да четат за сделката,Антонио Реки и Селския.Винаги съм бил толерантен и не съм се присмивал на нещастието на градския съперник,а подобни олигофренчета не искат да осъзнаят,че Господ гледа и не забравя.Вяравам на Шенсой,че добрите ни дни предстоят,а вашите,нещастни папагали са в необозримо бъдеще!!!
Kaлоджеро Минакоре
на 25.01.2010 г.
Много се надявам за Локо да предстоят наистина добри времена!!! Обаче с тези лица от снимките, имам предвид Зума, Арменеца и Наско Узунов, как да стане "нов бардак" като това са си старите, продажни и мазни КУ*ВИ ?!? :-(
tarikatov
на 25.01.2010 г.
георги илиев вдигнал летвата ,тъка е убиха го с 1 куршум ,тасев с 2 ,бате коко динев би трябвало с 3 нали?
poto
на 25.01.2010 г.
Go ahead!!!! Даваите момчета, много съм щастлив от такива изказвания. Надявам се догодина перуките да не изпълнят заканите си да намалят А групата, защото нашето място е тук, Само Локо и смърт за перуките от БФС.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!