Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалния отговор на пловдивската полиция, дошъл на мейла ни във връзка с наше запитване по повод материала "Пловдивчанка се разгневи на онова, което видя под носа на полицията":
Във връзка с Ваше запитване Ви уведомяваме, че пространството пред сградата на Второ РУ на ул. "Волга" 70 в Пловдив, както и пространството от южната и западната страна на сградата са обособени за паркиране на служебни и лични автомобили на служителите. Описаното в сигнала на Вашия читател място не е тротоар, а част от паркинга.
Тротоарът на ул. "Волга" се намира от двете страни на улицата и на него не се допуска спиране и паркиране на автомобили.
ОДМВР - Пловдив








Кошеджийски Иван
на 18.06.2018 г.
Поредният абсурд
Wakeup
на 16.06.2018 г.
Хептен за идиоти ни взеха! Точно тротоар си е.Не ,че ако беше ако беше блок отсреща гражданЯта нямаше да паркират така,ама честно ме е срам от такива изсмукани отговори.
Kaloyan Yankov 1
на 16.06.2018 г.
ако това е паркинг,то аз сам трамваи...
Паскал Вълков
на 16.06.2018 г.
Цитирам Уикипедия "Тротоар (на френски: Trottoir) е вид пешеходна алея по протежението на дадена улица." Та питам Аз всички къде виждате тротоар тук? Това е пространство пред дадена сграда. За какво ще се ползва и с какви плочки ще бъде, решава собственика на имота. Някой хора може и скамейки да поискат. Стига сте се занимавали с глупости.
Petar Boyukov
на 16.06.2018 г.
Те са над закона!
asaf
на 16.06.2018 г.
Два месеца и половина за този отговор?!? Сериозно?!? Предполагам, че са се забавили толкова в полза на обществото... :) Ине че не си знаят господата от въпросната сграда, но по тротоарът на ул. "Волга", който се намира от двете страни на улицата и на него не се допуска спиране и паркиране на автомобили, ВСЕКИ ДЕН има и спрели, и паркирали автомобило. Включително и на служители... :)
leone
на 16.06.2018 г.
Смешни ставате, да бяхте измислили нещо друго , драги МИЛИЦИОНЕРИ!
aahasfer
на 16.06.2018 г.
Това ,другари милиционери е паркинг на снимката колкото п????? на вашите жени са паркинг!Нещастни мърльовци!!!
ФБР
на 16.06.2018 г.
Абсурд това да е паркинг по документи,това се води общинско място и трябва да се плаща наем за него кой знае как са го "ПРИВАТИЗИРАЛИ"
филибето69
на 16.06.2018 г.
А има ли някакъв документ, издаден от Община Пловдив и доказващ твърдението на ченгетата?
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!