От сдружение "Обединени фенклубове на Лудогорец" разпространиха декларация, която е в отговор на позицията на феновете на ЦСКА и тези на Ботев (Пд), които се обявиха срещу условията в сектора за гости в Разград, наричан още "Аквариума".
Впрочем, доколкото знаем секторът, който вие наричате "Аквариум" като идея е заимстван от игрището в Коматево. А обитаващите ст. "Българска Армия" искаме да попитаме дали е нормално да се рони асфалта по целият стадион и да те целят с камъчки все едно сме в Средновековието?
Нормално ли е да няма една крушка по стъпалата към сектора в тази своеобразна джунгла? Кога най-после ще изчистите химическите тоалетни в сектора си за гости? Звучи като нещо елементарно, но го чакаме със затаен дъх.
Докато това не се случи, не е редно да говорите небивалици по едно съоръжение с лиценз за мачове от групова фаза на Евро турнирите".












Tacho Stanilov
на 13.11.2017 г.
Циганите да мълчат
U Mad Bro
на 10.11.2017 г.
Трима фена на Лайногорец решили да си "мерат" пи*ките с големите отбори и спретнали една декларацийка ! Смешни сте ей "камъчки"
IYI
на 10.11.2017 г.
"... да се рони асфалта по целият стадион и да те целят с камъчки... " Алоо, чорбата, не целете хора с камъчки бе !
Локомотив Пловдивския Любимец
на 10.11.2017 г.
Не хапете ръката,която ви храни..
avatar_n1
на 10.11.2017 г.
Много правилно !!! Към животните се отнасяй животински .Канарите се отглеждат в клетки , какво мрънкате?
Канар от Коматево
на 10.11.2017 г.
ЖълТурски селяни, не дразнете Домуса, да не спре кранчето!
baionzii
на 10.11.2017 г.
Каква ирония на съдбата само. Едни селяни скачат на други селяни. Ама, прави са си Лудогорци.Не може да се играят мачове от Първа лига на тренировачна база. Затова най-добре пак да закрият жълтия катун, да не се мъчат повече.
Georgi Danailov
на 10.11.2017 г.
Трябва да се забрани със закон да се провеждат мачове на поляната в коматево.В никоя друга страна няма такова нещо както е при нас-отбор да играе официалните си мачове на спортната база!Срам! Като нямате стадион-директно в селските групи както бяхте преди години.Лудогорец ще е шампион минимум още 10 години подред!
Бай Начо
на 10.11.2017 г.
Колко фена на Лудогорец досега са идвали изобщо в Пловдив?
Jolly RogGer
на 10.11.2017 г.
де**а ваща мама нагла делиормански пе****си
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!