"Доста ми е трудно. Борихме се 90 минути, а и накрая тази дузпа, ако я бях вкарал, щяхме да влезем в продължения и щяхме да бъдем с по-голямо самочувствие. За жалост обаче я изпуснах, за което съжалявам. Психически не издържах, а вече бях и уморен. Ние знаехме, че това ни е мача. Опитахме се, но... какво друго да се промени при нас. Има си треньори, директори, президент, те трябва да говорят за бъдещето на Локомотив", коментира Мартин Камбуров след края на срещата.
"Договорът ми сега изтича, имам няколко предложения от България, от чужбина. Но нищо конкретно, само запитвания. Още не съм решил. Искам да си почина. Не бива да се спекулира, вие първи ще научите, ако има нещо", каза още нападателят.












rangers
на 24.04.2014 г.
Нищо Марто, добра игра беше, чудесни бяхте))
Speaker
на 24.04.2014 г.
Е сега е момента Господинов да каже на тоя самозабравил се 'футболист' че е играл симулативно и нарочно не е вкарал дузпата... Както той обвиняваше Господинов.. Имал предложения от чужбина.. Ко? Не!
LPFC 1926
на 24.04.2014 г.
Какво Съжалявам бе майна,да беше я бил със сила поне,както би фаула!Вратаря я хвана?!Ако беше в ъгъла или силен удар,щеше да я избие!Знаем те тебе-когато "кораба потъва"бягаш от отговорност и първи бягаш от отбора!Не ти е простено,както досега не е простено онова "АЗ" на Тунчев!Високомерен си!Това е!Ако друг я беше изпуснал,нямаше да ме е яд!Не напразно те смениха в шампионския мач срещу Славия,защото и последната дузпа нямаше да я вкараш!Хайде сега да видим дали си истински локомотивец..дали ще останеш в отбора?!Отговора е Не!
Павел Стоев
на 24.04.2014 г.
" Императора" уж небрежно тръгна по Главната.Вървеше бавно,отвреме навреме се правеше ,че говори по телефона, 2-3 пъти мургави фенове му искаха по левче,пардон автограф,от едно кафе даже май някой го позна.Той вървеше гордо,изпъчил снажното си тяло.Стигна до "копчетата" при фонтана,там се завъртя 2-3 пъти ,за да го видят отвсякъде,та белким го познаят-императора на Пловдив! Едно детенце с жълто балонче мина покрай него с майка си,а Императора по стар обичай изсъска-жАлтуре,виновни са за всичко,за това даже че и хората не ме знаят!Въпреки всичко реши да продължи към Пощата,където е лайкучката и където няма начин там да не го забележат,когато...гадна кихавица го прониза.Императора кихна,насополи се и облян в пот се...събуди.Беше сън,хубав сън.Пролетен сън!Сънуваше това,което искаше да стане реалност вече една година,откакто акостира на Лайнаута.Разбираше,че няма как да се случи,затова с неговите авери бе пуснал слуха,че ЦСКА дава мило и драго за него.Е,и на Витошка няма как да се разходи гордо-гордо,оставаше му само централната улица на столюпеново-от бензиностанцията на Хаждията Груев до пункта за изкупуване на метали-там го познаваха .Втора силна кихавица го прониза и разбра,че трябва да си пие хапчетата,останали от ерата Марешки."Майната му на дузпата срещу Лудогорец,важното е че вкарах паметни голове срещу Гоце Делчев и Куртово Конаре-успокои се той и отново заспа...
LAUTA WARRIOR
на 24.04.2014 г.
МАЙНАТА И НА ДУЗПАТА !! ТИ СИ ВЕЛИК БЛАГОДАРИМ ТИ ЗА ВСИЧКО МАРТИНЕ ! НА 33 ГОДИНИ СИ А БЯГАШ И СЕ БОРИШ ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКИ ! ИСКАМ ДА БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ МОМЧЕТА ЗА СТРАХОТНА ИГРА СЬЩО ДА ПОЗДРАВЯ СТАНКОВ КОЙТО ЛИЧНО АЗ ПОСТОЯНО ПЛУЯ !!
_1912_
на 24.04.2014 г.
тото динев завинаги един от вас 4ерно-бял мангал
LLLLL
на 24.04.2014 г.
Не Марто трябва да си тръгва , а Свинята от сандански . Как въобще можем да допуснем такова нещо ? Легендата Камбуров да завява че напуска заради СВИНЯТА ДИНЕВ и ние да си траем ? Какви фенове сме ? Или както каза Камбура : КОЙТО Е МЪЖ ЩЕ НАПУСНЕ КЛУБА СЛЕД КРАЯ НА СЕЗОНА > И ние феновете ли да напускаме клуба , заради лицето Коко ?
2626
на 24.04.2014 г.
Марти,не се ядосвай и не съжалявай за нищо, ти си дал толкова за ЛОКОМОТИВ!Където и да отидеш,винаги ще останеш в нашите черно-бели сърца!Мартин Камбуров=ЛОКОМОТИВ!
krysnik
на 23.04.2014 г.
отборът играе добре,когато всичко е спокойно,време е да се организираме и да изгоним лумпените,а не коко.с него сме постигнали най добрите резултати,без значение по какъв начин,важното е истинските фенове на трибуните да сме радостни.и не коко изгони феновете,а тези откачалки.затова дайте да се организираме тук и да го оставим в нашия любим отбор,защото в момента имаме страхотен отбор,който може да бие всеки в групата стига да има спокойствие и сплотеност.
S4ch3
на 23.04.2014 г.
Колеги потници, усещате ли че това, което си го направихте, нямаше кой друг да ви го направи. Днес паднахте от най-слабия Лудогорец, с изпусната дузпа от гол-майсторът на А група, според вас ако имахте публика, дали нямаше да е малко по-различно?
_1912_
на 23.04.2014 г.
и к'во сегЪ??? ............. ................. .................. вместо императрицата утре да излезне по главната с високо вдигната глава ще трябва отново да си я зарови в гъ*ъ ;)
martiiii
на 23.04.2014 г.
БРАВО МАРТО!!!!
FORZA LOKO
на 23.04.2014 г.
Няма нищо Мартине ти си винаги един от нас МАШИЙН ГЪН 11
observer
на 23.04.2014 г.
Марто, най-големият си! Една изпусната дузпа не може да промени това, което си дал на Локомотив! Завинаги един от нас!
Bojidar Tanev
на 23.04.2014 г.
МАРТО ЕДНА ДУСПА НЕ Е ВСИЧКО В ТОЗИ СКАПАН ЖИВОТ. ИСТИНСКИТЕ ЛОКОМОТИВЦИ СА ЗАД ТЕБ.ТИ СИ ИМЕ В ЛОКОМОТИВ. НЕ ГО ЗАБРАВЯЙ.
lpfc12324
на 23.04.2014 г.
Мартине завинаги един от нас . Черно-бял великан ! Живота продължава , горе главата и само напред !
ПЛОВДИВ25071926
на 23.04.2014 г.
Марто, благодарим ти за всичко, което си дал и продължаваш да даваш на отбора! Горе-главата, легендо!
jani
на 23.04.2014 г.
Императрицата и Нежния са гаджета.
фанта катани
на 23.04.2014 г.
Истински мъж, истински ЛОКОМОТИВЕЦ С ЧЕРНО-БЯЛО СЪРЦЕ...
iskcoclxdcx
на 23.04.2014 г.
Марто една изпусната дузпа нищо не означава,ти си дал много на отбора,остани тук,ти си нужен на Локомотив
LOKO FEN
на 23.04.2014 г.
Просто Machine Gun или МК11!!!Ти вкара първата дузпа,но от 25 метра!Един голям респект,голямо сърце,голям мъжкар,дано останеш в любимия ЛОКОМОТИВ!
Венци 65
на 23.04.2014 г.
Наистина беше уморен и разконцентриран от отсъжданията на рефера......може би Белаид беше по добър вариант,но като се обърне каруцата пътища много!!Благодарим му за всичко и нека си остане при нас,все пак влизането ни в седмицата е главно и негова заслуга......
ЛОШО КУЧЕ
на 23.04.2014 г.
Нищо ,Мартине, живота продължава.
narkoman
на 23.04.2014 г.
Камбур, велик си! Всеки може да сгреши! Никъде няма да намериш такава подкрепа и толкова любов като тук!
Kindzadza
на 23.04.2014 г.
Не съжалявай Императоре. В Бангладеш ще вкараш хиляди такива. Довиждане!
Emil Xashumov
на 23.04.2014 г.
БРАВО МАРТО......................НИКОИ НЕ Е НАДИГРАВАЛ ТАКА ЛУДОГОРЕЦ КАКТО НИЕ .............................
Сааде Ботиф
на 23.04.2014 г.
Дано отново те видя с екипа на ЛОКОМОТИВ , и да бележиш все така . Колко радост е било след твои голове -успех ГОЛМАЙСТОРЕ!
локомотив пд
на 23.04.2014 г.
Марто ти игра с цялата си душа .Питам пак всички тъпанари заслужавахме ли да сме на финал.Някой идиот от събота щеми отговори ли.Не не заслужавахме финала .
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!