Привърженици на "жълто-черните" се събраха на последната тренировка на Ботев преди дербито с градскяи съперник Локо.
Бултрасите надъхаха своите любимци за победа утре, с песни и хореография от димки.
Привърженици на "жълто-черните" се събраха на последната тренировка на Ботев преди дербито с градскяи съперник Локо.
Бултрасите надъхаха своите любимци за победа утре, с песни и хореография от димки.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!