Виктория Волей с първа загуба при старшата възраст, ще зимува на второ място

2564

Виктория Волей (Пловдив) записа първа загуба през настоящия сезон от държавното първенство по волейбол за юноши старша възраст.

В последния кръг от есенния дял на Група В възпитаниците на треньора Атанас Митрев отстъпиха на Хебър (Пазарджик) с 1:3 (25:22, 21:25, 15:25, 18:25) гейма като гости. До този момент "викторианци“ не бяха губили дори гейм.

Така пловдивчани останаха с актив от 12 точки (4 победи и 1 загуба) и ще зимуват на второ място във временното класиране, къдеито бяха изпреварени именно от Хебър.


Още по темата: Волейболен клуб Виктория Волей (Пловдив)
Всички новини по темата: (178)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).