Спартак Пловдив ще се включи в турнира за Купата на България.
Вече е подадена заявка за участие в Зоналния съвет на БФС.
Жребият за първия кръг е на 25 юли, а първият мач е на 31 юли.
Спартак Пловдив ще се включи в турнира за Купата на България.
Вече е подадена заявка за участие в Зоналния съвет на БФС.
Жребият за първия кръг е на 25 юли, а първият мач е на 31 юли.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!