Спортните новини: Днес (0) | Вчера (28)
Свободните агенти пак загубиха в контрола, ще си намерят ли отбори у нас?
Автор: Стойчо Генов 11:25 / 03.07.2019Коментари (0)2996
©
Отборът на Асоциацията на българските футболисти, съставен от играчи без професионален договор, загуби от втородивизионния Кариана (Ерден) с 0:1 в контролна среща. Спарингът бе организиран от АБФ, съвместно с БФС, и се игра на стадиона в Ерден.

С мача приключи и подготвителният лагер в град Брезник на тима на свободните агенти, който бе воден от треньора Румен Стоянов и селекционера Николай Христозов.

Единственият гол падна в 80-ата минута, когато след неразбирателство в защита Реджеп Халил открадна топката и с премерен удар я прати в мрежата.

Отборът на АБФ бе в състав: Християн Славов, Пламен Ангелов, Димитър Панталеев, Красен Трифонов, Николай Хаджиниколов, Марио Димитров, Милен Иванов, Димитър Цонев, Любомир Деспотов, Мартин Минчев, Ростислав Данев (Момчил Славов, Стефан Гинчев, Иван Бурнарски, Стоян Деспотов).

Кариана (Ерден): Петър Начев, Георги Търтов, Николай Данев, Георги Георгиев, Стоян Предев, Мартин Николов, Ангел Бастунов, Евгени Игнатов, Цветомир Тодоров, Георги Чакъров, Реджеп Халил (Павел Станев, Ангел Цолов, Симеон Русев, Владимир Мичев, Ивелин Илиев, Христиан Илиев).