Пловдивчанинът Димитър Кузманов - Мико се класира за втория кръг на турнира по тенис на червени кортове в турския курорт Анталия с награден фонд 15 хиляди долара. Мико е поставен под №1 в схемата и спечели убедително срещу Паул Вьорнер (Германия) с 6:1, 6:3 за 86 минути.

Във втория кръг тенисистът на Локомотив Пловдив ще играе срещу квалификанта Лукас Хелфрич (Германия). За Кузманов това е първи турнир от около месец насам, тъй като той се възстановяваше от възпаление на сухожилието на десния крак.