Сдружение ПФК Ботев, което притежава 1 процент от клубните акции, ще организира традиционния "жълто-черен" коледен банкет.
Той ще се проведе в ресторанта на хотел "Марица". Tържеството е насрочено за 19 декември и по традиция ще започне в 19:12 часа.
Все още няма яснота дали на купона ще присъства мажоритарният собственик на Ботев Георги Самуилов, който преди известно време получи 60 процента от акциите на ПФК Ботев 1912 АД.
Георги Самуилов