Вратарят на Ботев (Пловдив) Даниел Кайзер е решил да удължи договора си с "канарчетата, пише "Меридиан мач". Стражът е щастлив при "жълто-черните", а и Николай Киров е доволен от представянето му под рамката. Полякът би се замислил да си тръгне от Пловдив само ако получи много добра оферта от клуб, който е извън пределите на страната ни, но за момента е много щастлив в Ботев и не обмисля такъв вариант.
Даниел Кайзер много щастлив в Ботев, удължава договора си
© Plovdiv24.bg
Николай Киров