Капитанът на Ботев (Пд) Лъчезар Балтанов окуражи съотборници и фенове на отбора след загубата от Берое с 2:3 на стадиона в Стара Загора.
"Горе главите, няма от какво да се срамуваме", написа халфът в профила си във Фейсбук.
Капитанът на Ботев (Пд) Лъчезар Балтанов окуражи съотборници и фенове на отбора след загубата от Берое с 2:3 на стадиона в Стара Загора.
"Горе главите, няма от какво да се срамуваме", написа халфът в профила си във Фейсбук.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!