Григор Димитров се появи заедно с известни Супергерои на корта в австралийския град Бризбейн. Организаторите на започващия утре силен тенис турнир отбелязаха по интересен начин денят на детето.
Батман, Супермен и Светкавицата завладяха пространството, а Григор Димитров бе поставен между тях.

"Ако Григор Димитров бе супергерой, кой щеше да е той?", бе едно от мотото на проявата.

Преди това пък Гришо направи любопитна фотосесия с тенисистката от Чехия Каролина Плишкова, поставена под №2 в основната схемата при жените.

Шоуто между Спортист №1 на България за 2017 година и дуетната му половинка бе кръстено от организаторите на турнира "Dancing with the stars".

Вижте любопитните снимки на Гришо в прикачената ни галерия!