Нов договор за концесията на Колежа, ето кой ще довършва строежа

14583
17

Фирма на финансовия благодетел на Ботев (Пловдив) Георги Самуилов ще е новият концесионер на стадион "Христо Ботев".
Plovdiv24.bg вече информира читателите си, че настоящото споразумение, подписано по времето, когато банкерът Цветан Василев издържаше "канарчетата", изтича в началото на март 2018 година.
По него се трупа и сериозен дълг към общината заради концесионната такса, която от клуба трябва да превеждат всеки месец.

За да защити общината този си приход, ще трябва да подпише нов договор и вече се водят разговори по темата.

Очаква се изпълнителният директор Иван Йотков да договори споразумение, с което компания на Самуилов да се ангажира с поддържането на съоръжението и да се търсят инвеститори, за да бъде завършен строежът, твърди в днешния си брой "Меридиан мач".


Още по темата: Кауза Колежа
Всички новини по темата: (883)

Виж коментарите (17)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!