Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров обяви, че за него няма спокойствие и е важно отборът му да продължи да трупа точки, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Ето какво каза Белия след успеха с 3:0 над Локо в дербито на Пловдив:

"Абсолютна заслужена победа за нашия отбор. Контролирахме мача през цялото време. Създадохме и още положения, а и в защита се справихме перфектно".

"Не е приятно да се играе без публика, няма я емоцията".

"Виана вдигна висока температура, но до два-три дни ще е готов".

"Хареса ми контрола на топката в нашия отбор, харесаха ми комбинациите в атака".

Гледайте цялото изказване на Киров в прикаченото видео!