Сладко изкушение за всички малки ботевисти пусна на пазара ПФК "Ботев". Малките "канарчета" вече могат да опитат от новите бонбони с марката на любимия отбор.
Захарните изделия са с плодов пълнеж и се предлагат в пакети в три различни вкуса.

Серията бонбони е произведена в специализирана фабрика. Продуктът вече е наличен в клубното кафе на базата в Коматево, а скоро ще бъде дистрибутиран и в търговската мрежа.

Съгласно договорка ПФК Ботев ще получава 30% от приходите от продажбата на новото изделия, като цялата сума ще бъде насочвана за нуждите на детско-юношеската школа.