Децата на Локомотив Пловдив от набор 2004 показаха спечелената купа и бронзовите медали от неофициалното световно клубно първенство за тази възраст - "Готия Къп" в Скокхолм, Швеция.

"Ръководството, шефът на ДЮШ Иван Маринов и всички треньори в школата на Локомотив поздравяват Апостол Костадинов и неговите възпитаници за големия успех в Швеция! Пожелаваме ви още много трофеи и да продължавате да прославяте Локомотив и България", се казва в съобщението на официалния сайт на черно-белите!