Шампионите на Ботев от 1967 година бяха посрещнати днес с почести от ръководството на КЦМ. Жълто-черните печелят титлата под името КЦМ Ботев и затова стартираха отбелязването на юбилея именно от комбината.
Динко Дерменджиев - Чико, Георги Попов - Тумби, Виден Апостолов и останалите легенди си припомниха славните успехи на тима.
Два часа по-късно те бяха специални гости на Областния управител Здравко Димитров - Зико, който също ги награди с плакети и подаръци.
Динко Дерменджиев
Здравко Димитров