Футболистите и треньорският щаб на Ботев изживяха неописуема радост, след като спечелиха Купата на България.
Вижте в прикаченото видео награждаването на "канарчетата" след победното 2:1 над Лудогорец!
Футболистите и треньорският щаб на Ботев изживяха неописуема радост, след като спечелиха Купата на България.
Вижте в прикаченото видео награждаването на "канарчетата" след победното 2:1 над Лудогорец!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!