Футболистите на Ботев Пловдив ще играят за сериозни бонуси срещу Лудогорец. Ако успеят да спечелят финала в сряда, те ще си заработят минимум по три хиляди лева.
Възможно е бонусите за канарчетата дори да набъбнат, ако местни бизнесмени решат да ги премират допълнително.
През сезона Ботев мина през сериозни финансови затруднения, като футболистите имаха забавени заплати.
В клуба се надяват, че от следващото първенство проблеми от такова естество няма да има, пише "Тема спорт". В близките дни трябва да стане известно и кои фирми ще се ангажират с подпомагането на клуба през сезон 2016/17.