Футболистите на Ботев Пловдив ще играят за се­риозни бонуси срещу Лудого­рец. Ако успеят да спечелят финала в сряда, те ще си за­работят минимум по три хиляди лева.
Възможно е бонусите за канарчетата до­ри да набъбнат, ако местни бизнесмени решат да ги премират допълнително.

През сезона Ботев мина през сериозни финансови за­труднения, като футболи­стите имаха забавени за­плати.

В клуба се надяват, че от следващото първен­ство проблеми от такова естество няма да има, пише "Тема спорт". В близките дни трябва да стане известно и кои фир­ми ще се ангажират с подпомагането на клуба през сезон 2016/17.